چسب محافظ تنه درخت وارنبو

چسب محافظ تنه وارنبو جهت محافظت از تنه درختان در مقابل عوامل محیطی از جمله سرما و گرما، آفات و بیماری ها و نیز جوندگان تهیه شده است. همچنین چسب محافظ تنه درخت وارنبو به دلیل دارا بودن نمک های مس خاصیت قارچ کشی نیز دارد. گروه تحقیق و توسعه  سینا شیمی سپاهان با استفاده از  تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته توانسته است با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه  این محصول را تهیه کنند. رنگ محافظ تنه با اثر محافظتی خود سبب افزایش طول عمر درختان و افزایش مقاومت آنها در مقابل آفات و بیماری ها می‌گردد. این نوع چسب می تواند با آفات چوبخوار نیز مقابله کند. ‌

چسب محافظ تنه درخت وارنبو

آفات چوبخوار که بر روی درختانی همچون گردو بسیار شایع شده اند، آسیب‌های بسیاری را به این دسته از درختان می‌رساند. با استفاده از چسب محافظ تنه می‌توانید به زندگی این آفات و حشرات بر روی تنه  درخت پایان دهید.

محافظ تنه درخت وارنبو بر پایه لاتکس بوده و حاوی نمک‌های معدنی حاوی مس می‌باشد. در طول فصول پاییز و زمستان در برخی روزهای آفتابی اختلاف دمای شب و روز باغث ترک خوردگی تنه درختان می‌گردد. این ترک‌های عمودی که در سطح تنه درخت ایجاد شده، علاوه بر ضعف درخت موجب زوال درخت طی چندین سال خواهد شد. همچنین این ترک‌ها به محلی برای ورود عوامل بیماری‌زای گیاهی و آفات تبدیل می‌گردد.

برای جلوگیری از سرمازدگی درختان می‌توان از روش رنگ آمیزی تنه درخت با مواد محافظ تنه استفاده نمود. با سفید کردن تنه‌ها از گرم شدن بیش از حد تنه‌ها جلوگیری شده و درختان در برابر سرمازدگی ایمن می‌شوند.

نحوه مصرف چسب محافظ تنه درخت وارنبو :

برای دریافت نحوه مصرف مناسب با محصول خود فرم زیر را تکمیل کنید.

برای تماس و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شیمی سپاهان کافی است فرم زیر را تکمیل فرمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم.

"ضروری" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

محصولات مشابه

اشتراک گذاری: