چسب باغبانی وارنبو

چسب باغبانی  وارنبو همانطور که از نامش مشخص است گونه‌ای چسب به صورت خمیری  است که در باغها  از آن برای پوشاندن زخم‌ها و آسیب‌های درختان استفاده می‌کنند. این زخم‌ها و آسیب‌ها بر اثر عوامل محیطی، حیوانات، هرس و همچنین پیوند بر اندام هوایی درخت ایجاد می‌شود که این زخم‌ها و آسیب‌های ایجادشده بر اثر عوامل مختلف محل مناسبی برای ورود عوامل بیماری زا و همچنین ورود حشرات و قارچ ها  به گیاه است که آسیب‌های جدی‌ را به دنبال دارد. به همین دلیل بعد از هرس درختان یا هر گونه آسیبی  می‌بایست از این محصول بر روی قسمت هرس شده استفاده کنید و سلامتی را به گیاه هدیه کنید. گروه تحقیق و توسعه  سینا شیمی سپاهان با استفاده از  تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته توانسته است با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه  این محصول را تهیه کنند.

چسب باغبانی وارنبو

این محصول  علاوه بر پوشاندن محل زخم حاوی قارچ کش و باکتری کش است که پوشش ارتجاعی مقاومی را ایجاد می‌کند که در برابر بارندگی مقاوم است و به دلیل داشتن قارچ کش‌های معدنی و شیمیایی از ورود حشرات و سموم جلوگیری می‌کند باعث ترمیم و بهبود سریع‌تر بافت‌ها می‌شود.

چسب باغبانی وارنبو تولید شده توسط سینا شیمی سپاهان بر پایه لاتکس بوده و دارای ترکیبات مسی می‌باشد. هرس درختان و بریدن شاخه‌ها موجب ایجاد منفدی برای ورود عوامل بیماری‌زای گیاهی و آفات به درخت می‌گردد. بدین منظور برای بستن منافذ از چسب باغبانی یا چسب هرس استفاده می‌گردد. همچنین این محصول از تبخیر آب بافت‌های گیاهی جلوگیری می‌کند.

 توصیه می‌کنیم برای خشک شدن سریع‌تر،  این محصول را در هوای آفتابی استفاده نمایید و به وسیله قلم مو محل زخم ناشی از حرص یا شکستگی شاخه را با این محصول پوشانیده شود.

نحوه مصرف چسب باغبانی وارنبو:

برای دریافت نحوه مصرف مناسب با محصول خود فرم زیر را تکمیل کنید.

برای تماس و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شیمی سپاهان کافی است فرم زیر را تکمیل فرمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم.

"ضروری" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

محصولات مشابه

اشتراک گذاری: