کود وارپلکس (var-plex) وارنبو (npk10.6.10+te)

کود وارپلکس (var-plex) وارنبو با ترکیب مخصوص عملیات چالکود تولید شده است.

این کود شامل 10 درصد ازت، 6 درصد فسفات، 10درصد پتاسیم می‌باشد. همچنین مقادیری از عناصر میکرو برای تامین نیاز درختان و محصولات زراعی در ابتدای فصل در فرمولاسیون کود وجود دارد.

این کود به صورت آهسته رهش  فرموله شده است و عناصر موجود در آن همراه آب آبیاری در دسترس ریشه قرار خواهد گرفت.

میزان فسفر موجود در کود وارپلکس (var-plex) وارنبو کمتر ازدیگر عناصر ماکرو بوده و این کود را به گزینه مناسبی برای کاربرد در خاک های با مسمومیت فسفر تبدیل کرده است.

کود npk10.6.10+te فاقد فلزات سنگین، کلر و سدیم بوده و به صورت پیش کشت و چالکود قابل استفاده می‌باشد. مصرف این کود به همراه کود آلی مثل کود حیوانی باعث جذب و کارایی بیشتر آن خواهد شد.

کود وارپلکس (var-plex) وارنبو (npk10.10.20+te)

کود وارپلکس (var-plex) وارنبو با ترکیب مخصوص عملیات چالکود تولید شده است.

این کود شامل 10 درصد ازت، 10 درصد فسفات، 20 درصد پتاسیم می‌باشد. همچنین مقادیری از عناصر میکرو برای تامین نیاز درختان و محصولات زراعی در ابتدای فصل در فرمولاسیون کود وجود دارد. 

این کود به صورت کند رها فرموله شده است و عناصر موجود در آن همراه آب آبیاری در دسترس ریشه قرار خواهد گرفت.

میزان پتاسیم  موجود در در این کود در بالا ازعناصر نیتروژن و فسفر می باشد. پتاسیم به برقراری تعادل عناصر غذایی در گیاه، بهبود فتوسنتز، انتقال قندها و کاهش حساسیت به تنش‌های محیطی کمک می کند.

کود npk10.10.20+te فاقد فلزات سنگین، کلر و سدیم بوده و به صورت پیش کشت و چالکود قابل استفاده می باشد. مصرف این کود به همراه کود آلی مثل کود حیوانی باعث جذب و کارایی بیشتر آن خواهد شد. 

نحوه مصرف کودهای گرانول وارنبو :

برای دریافت نحوه مصرف مناسب با محصول خود فرم زیر را تکمیل کنید.

برای تماس و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شیمی سپاهان کافی است فرم زیر را تکمیل فرمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم.

"ضروری" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اشتراک گذاری: